NA KOVÁRNĚ VE LHOTĚ

Posted: 20th Květen 2012 by anikrock@seznam.cz in ČLÁNKY
Tags:

Tak nás po veřejné zkoušce napadlo, že bychom si mohli někde zase zahrát. Všichni s tím souhlasili, takže jsme hned v úterý jeli a domluvili pařbu v hostinci NA KOVÁRNĚ. Domluvili jsme se se spřízněnou kapelou OPAQUE ORANGE, kterou máme moc rádi jednak za to, že hrajou skvělou muziku, která nás moc baví, ale i za to, že všichni členové jsou super lidi a moc si s nima rozumíme, jestli by si s námi nechtěli zahrát . Dopadlo to, a tak mohly začít necelé dva týdny zkoušení a příprav na náše první veřejné vystoupení.

Pátek. Polojasno, občas zataženo, V Brně možná přeháňky… Všední den jako každej jinej. Ale jen pro nepříznivce bigbítu a piva. Pro nás to byl den naprosto výjimečný. PRVNÍ VEŘEJNÉ VYSTOUPENÍ!!! Stažený žaludek měl nejeden z nás…Naložit věci ve zkušebně nám zabralo celou hodinku, ale konečně jsme mohli vyrazit směr KOVÁRNA. Po příjezdu na místo bylo potřeba prozkoumat terén, objednat pivo, vynosit věci z tranzita, smontovat světla, pozjišťovat, kde je jaká zásuvka, a taky se pořádně posilnit pivkem. Sál se postupně začal krásně zaplňovat. I když byl oficiální začátek v 19:00, OPAQUE ORANGE začali hrát něco málo po osmé hodině. Nikomu to moc nevadilo a nám taky ne, protože se všichni – včetně nás – alespoň stihli dostat do té správné rockové nálady :-D. Pomeranče hráli skvěle a sklidili veliký úspěch. Celá kapela ANI KROCK děkuje že si s námi zahráli a doufáme že to zase někdy zopakujeme :-)))

My jsme začínali chvilku po desáte hodině. Rozklepaná kolena, ruce a nervy v kýblu, byly ze začátku asi dost patrné 😀 Ovšem nakonec přišlo uvolnění a skvělej pocit z fanoušků kteří před podiem skákali, pařili a užívali si to jak se patří, takže VŠEM VELKÉ DÍKY :-)))) Občas nějaký ten pokažený ton nebo technický problém (např se strunou) nás nerozhodil – stát se to může (nebo jak říkal Vicky – stát se to musí :-))) ). Nakonec jsme museli končit na nás moc brzo (asi o půl jedné), ale díky pár přídavkům jsme to ještě trošku protáhli.

Následná afterparty byla suprová. Pařili jsme až do půl sedmé ráno (což je prostě ten nejlepší čas že?!? :-)))) ) a domů se nechtělo, ale museli jsme se aspň chvilku vyspat, abychom mohli ještě v sobotu zajet na Kovárnu pro aparaturu. Bylo to prostě skvělý!!! Atmosféra, prostředí, fanoušci, Opaque Orange,…. prostě se nám ten první koncert naprosto vydařil :-)))

JEŠTĚ JEDNOU MOCKRÁT DĚKUJEME A ZA PÁR TÝDNŮ SNAD NA DALŠÍM KONCERTĚ.

Tak zdarec

ANI KROCK